Drukuj
Odsłony: 3356
pgk logo

PGK Dolina Baryczy
56-300 Milicz,
Rynek 21
woj. dolnośląskie
tel.: +48 71 38 40 987
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Biuro Obsługi Klienta

Wioletta Choma - Specjalista ds. finansowo-księgowych i administracyjnych

tel. wew. 23

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

KSIĘGOWOŚĆ
Regina Nizio
- Główny Księgowy

tel.wew. 34  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wioletta Skop - Z-ca Głównego Księgowego

tel.wew. 22 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rozliczenia z obszaru gminy Cieszków i Żmigród

Anna Kaszyca - Młodszy referent ds. rozliczeń

tel.wew. 33  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rozliczenia z obszaru gminy Milicz, Windykacja

Grzegorz Mateusiak - Referent ds. rozliczeń i windykacji 

tel.wew. 32 e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

DZIAŁ TECHNICZNY I REALIZACJI INWESTYCJI
Agnieszka Kużaj - Kierownik Działu Technicznego
tel. wew. 27e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Warunki techniczne przyłączenia do sieci, uzgodnienia dokumentacji projektowych
Ewa Janus - Specjalista ds. technicznych
tel. wew. 24 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Odbiory techniczne, wywóz nieczystości wozem asenizacyjnym
Adam Chołodecki
- Specjalista ds. technicznych

tel. wew. 28, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zamówienia Publiczne
Iga Pawlak - Specjalista ds. zamówień pub.
tel. wew. 25, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Finanse i administracja
Marzena Mateusiak
- Specjalista ds. finansowych i administracyjnych

tel. wew. 29, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Kadry i płace
Renata Lorek - Specjalista ds. kadr i płac,

tel. wew. 21, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Oczyszczalnia ścieków Milicz
tel. 71 38 41 719

Ireneusz Rura - Kierownik OŚ Milicz
tel. 693 073 005

ul. Sułowska 1, 56-300 Milicz
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Oczyszczalnia ścieków Żmigród
tel. 71 38 53 552

Karol Ciupak - Kierownik OŚ Żmigród,
tel. 667 924 058

ul. Wiejska 29, 55-140 Żmigród
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.